RCRA   River City Racing Association    05-30-2010   37 dogs
           Sacramento CA     4 program /300 yd drag

Place  NOTRA # Call Name.  Registered Name                        Owner    Points    Notes
1.     4977        Vinnie        QuiXand's VanGo of Reata.            Lewis     25        4 Nat 4 Orc
2.    Pending     Lacerta      Kentfield's Flat Out Like A Lizard   Woolf      22        2 Nat 2 Orc
3.     5042       Byelobog     QuiXand SDW Intentionally  Left  Lyons      21 1/2
4.    5029        Cymba        QuiXand Status Cymbal                Burt        17 1/2
5.    Pending     Lucy          Rosmor Lucy In The Sky               Pulley      16
6.    5037         Ashley       Mischief's Smarty Jones                Sharpley  15
7.    5052         Bolt           The Mighty Bolt Of Wyndsor          Kusha      14 1/2
8.    Pending     Maizie        Rosmor Amazing Race                  Johnson    14
9.    5036        Stony         Mischief's Grindstone                   Jones       13 1/2
10.  Pending     Pixar          Wannago See You Later               Simmons   13
11.  4989        Tenley        Wirtu's Tenley Albright                  Kelly        13
12.  Pending     Andie         Rosmor American Idol                   Rosko       12
13.   4360        Adara        Kentfield Adara                            Woolf       11
14.  Pending    Gideon        Wannago's Dirt Daddy                   Simmons   11
15.  5035        Foxy           Mischief's Gallant Fox                   Jones       10 1/2 Sc 4
16.  Pending    Howie         Rosmor Deal Or No Deal                 Rosko       10
17.  Pending    Pearl          Wheatland Full Tilt Boogie              Detrick      10
18.  5005        Stella         Wirtu's Stella D'oro of Rosmor         Rosko       10
19.  4569        Gabbana     Elektra Spin Control For Kentfield    Brown/Woolf 10
20.  4174        Flojo          Wirtu's Flojo                                Kelly          9
21.  Pending    Sola           Wannago's Sola Vinu De Sonoma    Simmons     8
22.  Pending    Trump        Rosmor Apprentice                       Rosko         8 Sc 3
23.  Pending    Datura        Kentfield Perfect Poison            Heiniger/Woolf  8 Sc 3
24.  Pending    China         Kimera's Orient Express                 Campbell      6
25.  4953       Miss Jane   Miss Jane Austin Of Wyndsor           Balint          6 Sc 3
26.  4175       Devers        Wirtu's Ms Devers                        Kelly           5 Sc 4
27.  5053       Miss Bennett  Miss Bennett Of Wyndsor            Balint          5 Sc 3
28.  4862       Ollie            Aumbreleye Oliver                       Johnson       5 Sc 3
29.  3941       Miss Darcy    Miss Darcy of Wyndsor                Balint          4 Sc 3
30.  4790       Avery          Ringdove Avery Eaton                  Underwood   3 Sc 3
31.  Pending   Holly            Lakota's Holly Berry                     Detrick        3 Dnf 2
32    3827      Lorca           Kentfield Crixa Lorca                    Woolf         3 Sc 2
33.   3291      Mushka        Mushka of Vertias                        Oace/Ferry  2 Sc 2
34.   Pending  Chim Chim    Wannago's She's The Beat That  Simmons     0 Dnf 1,3, 4.
35    5027      Barossa       Elektra Barossa De Kentfield       Brown/Woolf  0 sc 2
36.   3977     Hermione      Kentfield's Hermione                      Woolf           0 Sc 2
37.   4792     Tritt               Vitesse Harebrain Tritt                   Oace/Ferry   0 Dnf 1

Race By Race
Program 1.
1.  Trump, Holly, Tritt O/C, Chim Chim Dnf.
2.  Pixar, Lorca, Miss Darcy.
3.  Stella, Sola, China.
4.  Pearl, Gideon, Mushka.
5.  Lucy, Tenley, Devers, Hermione.
6.  Lacerta, Ollie, Adara, Flojo.
7.  Miss Bennett, Miss Jane, Howie, Barossa.
8.  Mazie, Datura, Gabbana, Ashley.
9.  Cymba, Stony, Byelobog/Bolt tied
10. Vinnie, Foxy, Andie, Avery.


Program 2.
1. Ashley, Flojo, Miss Darcy, Chim Chim
2. Adar, Howie, Devers, China.
3. Gabbana, Gideon, Sola, Holly Dnf.
4. Datura, Miss Jane, Ollie, Tenley.
5. Byelobog, Bolt, Andie, Avery.
6. Pixar, Trump, Pearl, Stella.
7. Lacerta, Lucy, Mazie, Miss Bennett.
8. Vinnie, Stony/Cymba/Foxy (3 way tie)


Program 3.
1. Tenley, Flojo, China, Chim Chim dnf.
2. Ashley, Howie, Sola/Devers (Tied).
3. Bolt, Andie, Gideon, Stella.
4. Mazie, Gabbana, Adara, Pearl
5. Byelobog, Lucy, Foxy, Stony.
6. Vinnie, Lacerta, Cymba, Pixar.


Program 4
1. Stella, Flojo, China, Chim Chim. Dnf.
2. Tenley, Pearl, Sola.
3. Stony, Gideon, Howie.
4. Ashley, Andie, Adara.
5. Lucy, Bolt, Mazie, Pixar.
6. Byelobog, Lacerta, Vinnie, Cymba